09:30 – 19:30

از دوشنبه تا جمعه

تهران خیابان انقلاب خیابان بهار جنوبی

برج تجاری و اداری بهار واحد 313

021-77617391

0912-3262152

تماس با ما

پشتیبانی مشتریان

اگر سئوالی دارید یا در پروژه های خود با مشکلی مواجه شدید خوشحال خواهیم شد به شما پاسخ دهیم. ما از دوشنبه تا جمعه هر هفته از ساعت ۱۰ الی ۱۹ بر روی خطوط تلفن پاسخگو شما هستیم، اما پیشنهاد می شود برای دریافت نتیجه بهتر فرم زیر (فرم ارزیابی پروژه) را پر کنید تا همکاران ما فرصت کافی برای بررسی مسئله شما را داشته باشند و در سریع ترین زمان ممکن نظر کارشناسی خود را اعلام کنند.


پیشنهاد راهکارهای جدید

در صورتیکه تولید کننده نرم افزار هستید و یا می خواهید ابزاری خاص را به ما معرفی کنید، خواهشمند است ضمن پر کردن فرم زیر (پیشنهاد ابزار جدید) فایل راهنما نرم افزار را نیز ضمیمه فرمایید. همچنین در صورتیکه نرم افزار شما دارای ویدئو یا لینک های جانبی برای راهنمایی بیشتر است، ابتدا فایل ویدئو را در سایت آپارات بارگذاری کنید و سپس لینک آنرا در متن پیام ذکر کنید.

 

 

 


بیـان رضایتـمندی

اگر از خدمات ما استفاده کرده اید و رضایتمند هستید لطفاً با پر کردن فرم زیر ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید. همچنین لازم به ذکر است ما از محتوای پیام  رضایتمندی شما در بخش نظریات مشتریان استفاده خواهیم کرد.

 

 


انتقاد / شکایت

جهت انتقاد یا شکایت لطفاً فرم زیر را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت پاسخ مربوطه برای شما ارسال گردد. همچنین می توانید طی ساعات اداری از طریق تلفن با ما در تماس باشید و یا جهت تعیین وقت جلسه اقدام فرمایید.

 

 


ملاقات با تیم اداری و فنی

تیم اداری و فنی ما در آدرس زیر مستقر است اما با توجه به اینکه امکانات لازم جهت تماس صوتی و ویدئو کنفرانس با مشتریان محترم مهیا شده است لذا نیازی به مراجعه حضوری نیست و این امر فقط موجب از دست رفتن زمان مفید همکاران ما و مشتریان محترم می گردد. لذا تنها در صورت نیاز مبرم به ملاقات حضوری و پس از هماهنگی قبلی می توانیم نسبت به تعیین وقت جلسه اقدام نماییم.

آدرس

تـهران، خیابان انقلاب، پیچ شمیران، خیابان بهار جنوبی، برج تجاری و اداری بهار (پلاک ۳۷)
طبقه اول، واحد ۳۱۳   کد پستـی: ۱۵۶۱۶۳۵۷۶۶
تلفن: ۶۱۹۲ ۷۷۶۱ (۰۲۱) – ۴۴۶۴ ۸۸۳۱ (۰۲۱)
فکس: ۷۳۹۱ ۷۷۶۱ (۰۲۱)
همزاه : ۲۱۵۲ ۳۲۶ (۰۹۱۲)

پست الکترونیک: info@parsfx.ir

Top