راهنمای استفاده از خدمات

پایگاه اینترنتی مشاورین مالی پارس

به روز رسانی ۱۳۹۷/۰۹/۲۰

 

بسیاری از “پایگاه های تحلیل داده”، خود تولید کننده خدمات نیستند و صرفاً یک واسطه در این امر محسوب می شوند. همچنین به دلیل آنکه سیگنال ها و تحلیل های معاملاتی را به شکل فله خریداری می کنند مشتری نیز محکوم است تنها از سبد تحلیلی آنها استفاده کند. حال آنکه ممکن است سهام منتخب او در سبد تحلیلی آن شرکت قرار نداشته باشد و یا حتی با سیگنال آن وارد بازار شود اما در طی روزهای آتی آن سهم از سبد تحلیلگر خارج شود و عملاً هزینه های پرداختی توسط مشتری برای تعقیب روند و ادامه تحلیل ها کاملاً هدر رود.

منظور از خدمات تحلیل سفارشی که گروه مشاورین مالی پارس از سال ۱۳۹۰ آنرا بنا نهاده است، آندسته از خدماتی است که بنابر نیاز مصرف کننده تولید و ارائه می شوند و بدین ترتیب شما فقط هزینه خدماتی را می پردازید که بدان نیاز دارید (نه هزینه یک سبد بزرگ و منتخب توسط دیگران). لذا بر خلاف تحلیل ها و گزارشاتی که در سایر وب سایت های تحلیلی خبری بصورت فله و بر اساس سلایق مدیران تولید می شود، در این پایگاه، شیوه ارائه خدمات مشتری مدار است و شما می توانید از خدمات ما صرفاً بر اساس نیاز خود استفاده فرمایید. به عبارت دیگر این شما هستید که تعیین می کنید چه سهم یا حتی اقلامی از بازار سرمایه، کالا، ارز، فلزات گرانبها، اقلام جهانی یا حتی یک موقعیت سرمایه گذاری و کسب و کار مورد ارزیابی قرار گیرد و برای شما ارسال گردد.

همچنین می توانید صرفاً از سیگنال ژنراتور برای تعیین نقاط ورود، انتظار و خروج از بازار استفاده کنید و یا از خدمات تحلیل و ارزیابی حرفه ای بهره گیرید و بدین ترتیب یک قدم دیگر در جهت صرفه جویی در هزینه ها و دریافت خدمات منطبق بر نیاز خود بردارید.

هزینه خدماتی که بصورت کاملاً سفارشی تهیه می گردند معقول و منطبق با شرایط روز بازار تعیین شده. به عبارت دیگر از آن جهت که این گروه، خود مولد سیگنال ها و تحلیل ها می باشند و خدمات آن فارغ از هرگونه اضافه بها و سود واسطه گری ارائه می شود، حق اشتراک برای هر دوره نه تنها معقول است بلکه از تخفیف های دوره ای نیز برخوردار می باشد.

از طرفی اگر شما سبد سهام حرفه ای (بیش از ۵ سهم) دارید می توانید از تخفیف های مقداری نیز برخوردار شوید. در این خصوص عواملی همچون، تعداد نمادهایی که انتخاب می کنید، همگن بودن این نمادها، دوره خرید شما و شرایط عمومی بازار بر نرخ خدمات بسیار اثر گذار است. به عبارت دیگر هزینه خدمات تحلیل سفارشی برای یک سبد ۵ سهمی همگن از هزینه خدمات برای یک سبد سهام نا همگن کمتر خواهد بود.

اما این تخفیفات چگونه میسر می شود و آیا بر کیفیت تحلیل ها اثر گذار است؟ هنگامیکه فرم های درخواست سیگنال و یا تحلیل سفارشی را با بیش از ۵ نماد / سهام پر می کنید، همکاران ما با بررسی فرم ها و مدیریت و تنظیم بهینه سیستم تحلیل هزینه های سربار را کاهش می دهند و آنرا بصورت تخفیف به شما هدیه می کنند. بنابراین آنچه به شما تخفیف داده می شود، حاصل صرفه جویی های ناشی از مقیاس و بخشی از مبالغی است که هزینه نشده.

کار با فرم های سفارش سیگنال و تحلیل بسیار ساده است و فقط کافیست مشخصات خود را در این فرم ها پر کنید و نماد های مورد نظرتان را نیز تعیین کنید. با زدن کلید انتهای فرم، درخواست شما جهت بررسی و صدور پیش فاکتور برای ما ارسال می گردد. طی حداکثر یک روز کاری همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و پیش فاکتور ارائه خدمات را برای شما می فرستند. با پرداخت مبلغ پیش فاکتور، ارائه خدمات به شما آغاز می گردد و بصورت منظم گزارشات تحلیلی یا لوح سیگنال بصورت خبرنامه و از طریق ایمیل یا آی دی شما در شبگه تلگرام برایتان ارسال خواهد شد.

همچنین استفاده از کلیه منابع آموزشی و پژوهشی موجود در وب سایت برای کلیه بازدید کنندگان رایگان می باشد و می توانید منابع را دانلود و یا “با ذکر منبع” به اشتراک بگذارید. علاوه بر منابع موجود در وب سایت اگر در کانال تلگرام مشاورین مالی پارس نیز عضو شوید می توانید از منابع دیگری که در آنجا به اشتراک گذاشته شده استفاده فرمایید و از آخرین تغییرات وب سایت و اضافه شدن منابع آموزشی مطلع گردید.

دوره های آموزشی بخش دیگری از خدمات آموزشی است که طی دو سال اخیر با همکاری شرکت Orient Group L.L.C گرجستان توسعه یافته اند. محتوای این دوره ها که بصورت حضوری و الکترونیکی برگزار می گردند طی سال های اخیر با رویکردی جدید و با  استفاده از آخرین منابع آمریکایی و اروپایی کاملاً به روز شده اند. همچنین برای بهبود یادگیری، برخی از دوره ها تا یکسال پس از پایان دوره تحت حمایت و پشتیبانی علمی این پایگاه تحلیلی آموزشی و شرکت Orient Group گرجستان قرار دارند. از جمله این دوره ها می توان به دوره کاربردی تحلیل موج الیوت بر اساس نرم افزار Elwave اشاره کرد که پایگاه مشاورین مالی پارس از سال ۱۳۸۹ اولین و تنها مرجع پشتیبانی علمی این نرم افزار در ایران است.

سایر دوره ها نیز از کیفیت مطلوبی برخوردارند و در حال توسعه می باشند. از آنجا که استانداردهای آموزشی لازم در این دوره ها رعایت شده است، در پایان دوره از طرف شرکت Orient Group برای دانش آموختگان گواهینامه معتبر صادر می گردد.

در صورتیکه این سند نتوانسته به بخشی از سئوالات شما پاسخ دهد، می توانید از طریق اطلاعات مندرج در منو “تماس با ما” سئوالات خود را با ما در میان گذارید.